Pay Falı

Herhangi çok sayıda var olan nesnelerin paylaştırılması ve o nesneler üzerine işaretlenen sembollerin ya da istenilen cevap seçeneklerinin yazılması ile falcının sorulara cevap vermesini sağlayan bir fal türüdür.

Nasıl Uygulanır

Örneğin; falcı 20’nin üstünde nesneye evet ya da hayır seçeneklerini eşit şekilde dağıtır. Sonrasında sorusunu sorar ve bu nesnelerde 5 tanesini seçer. Hangi cevaptan daha çok varsa cevap o kabul edilir. Bu şekil başka cevapların yazılabileceği ya da daha fazla seçeneğin olabileceği bir paylaştırma şeklinde de olabilir.

Eski ve Mısır’da aynı yöntemle suçluların belirlenmesi için de işlem yapılırdı. Burada aynı nesneden değil de farklı farklı nesneler kullanılarak seçenek oluşturulur. Örneğin; kristal, kağıt, vazo, karton gibi farklı nesneler olur. O nesneler üzerine yine aynı şekilde seçenekler yazılır. Hangisi seçilirse aranan cevap o demektir.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı