Peynir Falı

Peynir üzerindeki deliklerin ve peynirin kalıbının yorumlanarak geleceğe dair kehanet elde etme yöntemi olarak görülen bu falda evlilik, aşk, iş gibi konularda sorulara cevap bulunabilir.

Nasıl Uygulanır

Orta çağlarda başlayan bu fal türü genelde kırsal kesimlerde gözüküyordu. Örneğin peynir parçalarının üstüne kadın veya erkek partneri olmasını istediği isimleri yazarlar. Üzerine isim yazılan peynirlerden hangisi önce dağılırsa  ya da kurursa orada yazan isim ideal olanıdır.

Bir diğer yönteme göre, içinde bir farnin olduğu kafese, zihinde beliren sorunun olası cevaplarının yazıldığı peynir parçaları konur. Fare ilk olarak hangi peyniri yerse sorunun cevabı o olarak kabul edilir.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı