Philadelphia Deneyi

Philadelphia Deneyi

test-labro

PHILADELPHIA EXPERIMENT

Philadelphia donanma sahasında ve denizde yıkıcı bir deniz harekatıdır ki 2. Dünya savaşı sırasında görülmüş bir durumdur.

Düşman saldırılarını ve düşman radarlarına karşı görünmez olmaya çalışılması ile ön plana çıkmış bir durumdur.

İnanılmaz derecede yayılan manyetik ışınlarla radar dalgalarının ve ışınlarının takip etme özelliğini ortadan kaldırmak gibi bir inanç vardır ve uygulanmıştır.

Efsaneye göre anlatılanlar başarılmıştır fakat bir süreliğine ortadan yok olmuş sonra yeniden dönmüştür. Ayrıca madde dünyadan yok olmuş ve ışınlandığına da inanılmıştır. Kimileri de tamamen yok olduğunu iddia etmiştir.

Bu olay gerçek midir? Üzerine bir çok dedikodu yaratılmış olsa da elle tutulur bir kanıt tam olarak ortaya konamamıştır.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı