Pirinç Falı

Pirinç gibi özel metallerle yapılan kase veya kupa işleminde çıkan seslerin ve tonların yorumlanarak bir takım tahminlerde bulunma işlemidir. Yunan dil kökeninden gelen “chalcomancy” bu falın bir diğer ismi olarak kabul edilir. Tibet kökenli bir fal türüdür.

Nasıl Uygulanır

Pirinç bakır gibi metallerin işlendiği bir merkezde medyum eline bir tokmak alır. Sonra mistik güçlerle iletişimini sağlayan dualarını eder. Bu işlemden sonra tokmağını metallere vurur. Bu işlem önce 1 kere sonra da üç kere peş peşe vurarak yapılır. Çıkan seslerin birbirine karışması veya tonlarının oluşturduğu bir dalga medyuma evrenden mesajlar getirmektedir. Bu işi herkes yapamaz. Burada evren ile evrendeki malzemelerin iletişiminden gelecekte yeryüzü üzerinde nelerin olabileceği anlaşılmaktadır.

 

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı