Plasenta Falı

Doğumdan sonra çocuğun hayatının gidişatını görebilmek amacıyla falcılık yeteneği olan ebeler tarafından başvurulan bir yöntem olarak görülen bu fal türü daha çocuğun doğmadan incelenerek daha doğrusu sezinleyerek uygulanır.

Nasıl Yorumlanır

Plasenta anne rahmindeki bebeğe besin gidebilmesi amacıyla aracı olan ve gebelik esnasında oluşan bir yapıdır. Eğer gebe kadının iştahı olması gereken gibi olmazsa o zaman plasenta işleminde bozukluk vardır ve bebeğin gelecekte zorlu ve problem dolu bir hayat yaşayacağını simgelemektedir.

Eğer bebek doğduğunda vitamin eksikliği ile doğarsa, burada plasenta yolunun bir bölümü zedelenmiş demektir ki bu da çocuğun iş ve aşk hayatında acı tecrübeler yaşayacağı anlamına gelmektedir.

Eğer, bebek plasentadan hiç bir şekilde faydalanamamış ve olağanüstü bir şekilde yaşamaya devam ettiyse bu durumda çocuğun macera, risk dolu ama başarılı bir hayat yaşayacağı anlamına gelmektedir.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı