Posa Falı

İçilen bir bardak ince belli çayın verdiği keyfin yanı sıra geleceğe dair bilgi sunan bir araç olduğunu düşünür müydünüz? Veya sadece kahveden arta kalanların değerlendirildiği bir dünyada çaydan arta kalan posaların da bir etkisi yok mudur? Elbette ki vardır.

Nasıl Uygulanır

Öncelikle süzgeç kullanılmadan sadece demden oluşan bir bardak çay içilir. Çayı içmeye başlamadan önce de bir niyet tutmayı tabi ki unutmamalıyız. Sonrasında çayın sıvı kısmı tamamen bittikten sonra bardakta kalan posalar bir takım şekiller oluşturur. Falcı bu şekilleri yorumlamaya başlar. Dolayısıyla çayı içen kişinin niyetinin olup olmayacağını ya da geleceğine dair bir takım kehanetlerde bulunur.

 

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı