Rapsodi Talihim!

Rapsodi Talihim!

vincent-van-gogh-still-life-with-bible-1885

Şiir falı da diyebileceğimiz bu fal orjinal ismiyle rapsodimansidir; yani coşku kehaneti. Birçok şekilde uygulanabilir;

-birkaç tahta veya kağıt parçasına rastgele seçtiğiniz bir şairin şiirlerinden alıntılar yazarak bir kavanoza koyup kapatın; ardından kavanozu iyice çalkalayın, bir dilek tutun ve rastgele bir kağıt seçin karşınıza çıkan cümleler kelimeler dileğinizin cevabı olacaktır.

-Bir masanın üzerine kağıtlara yazılmış mısraları serpiştirin, dileğinizi tutun ve elinize bir zar alın; sallayın ve atın. zarın üzerinde durduğu mısra dileğinizin cevabıdır.

-Dileğinizi tutun, bir kitap seçerek rastgele bir sayfasını açın. Cevabınız o sayfada olacaktır.

 

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı