Raslantı Falı

İnsanoğlunun gündelik hayatt şans eseri karşılaştığı bir çok durum vardır. Karşılaşılan canlıların ya da nesnelerin evrenin verdiği bir mesaj olarak algılandığı bir türdür ve burada karşılaşılan hayvanların ve nesnelerin ne gibi mesajlar içerdiği üzerine durulmaktadır. Apantomancy olarak da adlandırılır.

Özellikle orta çağ Avrupa’sında gündelik hayatta karşılaşılan objelerin taşıdıkları olumlu ya da olumsuz anlamları üzerine çok durulurdu. Tabi Mısır ve Hint coğrafyasında da bu tarz inanışlart mevcuttur.

Yorumlamalara örnek olarak siyah bir kedi ile karşılaşmak kötü şansı niteler ve bir olumsuz durum ile karşılaşılacağını anlatır. Bir diğer yandan su birikintisi ile karşılaşmak da olumlu bir durumu niteler ve şanslı bir günün habercisi olarak görülür.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı