Refleks Tedavisi

Refleks Tedavisi

refleksss

REFLEXOLOGY

Stres altında iyileştirici bir etki için ayak tabanlarının refleks noktasıdır. Bir dürtüye istemsiz olarak verilen tepkidir.

Ayakların tedavi için ovulması beyin, sinir ve vücudun iç enerjisi arasında gerilimi almak ve hastalığı çözmek amaçlı yapılmaktadır. Refleksif uyarıcılar sinir siteminin rahatlamasını sağlamakla beraber akıl ve iç enerji arasında bağlantıyı sağlar. Bir diğer yandan akıl ile enerjinin birbirinden ayırt edilemez olduğunu belirtenler de vardır.

Özel, zihinsel ya da fiziksel her hangi bir uyarıcıya karşı verilen bir tepkidir.  Rahatlatmak, masaj yapmak zihin ile enerji arasında bağlantıyı sağlamak ve bunlar için uyarıcıları oluşturmak sağlıklı bir hayat için olumlu adımlardır.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı