Ruh Çağırma Falı

Orta Çağ’ın korkulu ama çok etkili yöntemlerinden biri olan ruh çağırma falı, antik çağlardan itibaren büyücülerin kullandığı metot olmakla beraber Orta Çağ Avrupa’sında popülaritesi artmış bir yöntemdir. Ölmüş kişilerdn birinin ruhu çağrılarak geçmişten birinin geleceğe dair bilgi vermesi istenir.

Nasıl Uygulanır

En az 6 kişi bir masa etrafında oturur ve yoğunlaşır. Ortaya bir fincan konur ve herkesin işaret  parmağı bu fincana konur. Sonra çağrımak istenen kişinin ismi bir kişi tarafından sesli bir şekilde 3 kere söylenir. Sonrasında dualar okunur ve beklenir. Fincanın etrafında da harfler vardır. Eğer ruh tepki verirse orada bulunanlar hissedecektir. Sonra yine başlarındaki bir kişi sorusunu sorar. Soruya cevabı da ruh fincanı harflere doğru hareket ettirerek verir. Burada dikkat edilmesi gereken nokta parmaklardan kesinlikle birinin bile çekilmemesi ve yoğunlaşmaktan vazgeçilmemesidir. Aksi takdirde ruh geldiği yere geri dönemez ve orada bulunanların başına bela olur. Cevap bu şekilde harflere doğru yönelerek alınmış olur. Sonrasında tekrar dualar okunur ve ruh geri yollanır.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı