Ruh Çıkarma Doktrini

Ruh Çıkarma Doktrini

rh

QUIETISM

Dini bir doktrin olup dış nesneler içindeki tüm ruhların çıkartılıp Tanrı’nın tefekkürü ile harmanlaşmasını sağlayan çalışmadır.

İncilinde kullanımı ile beraber insanların makineleştirilmesi eğilimi olan bir alandır. Teolojik doktrinler karşısındaki ahlaki genelliği protesto eden bir yaklaşımdır.

Ruh ve Tanrı arasındaki direk ilişkiyi kurmaya çalışan Miguel Molinos’un doktrini ile özdeşleşir. Takipçileri Molinist ya da quietists olarak isimlendirilir. Çile kavramı gereksiz olarak kabul edilir. Bir kişi var olan sisteme karşı çıksa bile zihinsel dua ederken o kişi günaha düşmez. Molinos sapkın bir akım olarak kabul edilir.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı