Ruh Falı

İnsanların gölgeleri ya da ölülerin hayaletleri vasıtasıyla içinde bulunulan durum ve gelecek hakkında kehanet elde edilmesini sağlayan bir yöntemdir.

Nasıl Uygulanır

Gölgelerin şekilleri, boyutları ve sürekli değişen görüntüleri dikkate alınır. Buradaki değişmeler ya da ölçüler ilahi olarak mesajlar taşırlar. Mesela başsız bir gölge görülüyorsa bu olumsuz bir kehanet anlamına gelmektedir. Yakın bir zamanda gölgeye şahitlik yapanın yakınlarından birinin ölüm haberi alınma ihtimali yüksektir.

Eğer insan boyunu aşan bir gölge ile karşılaşıldığı zaman bu yakın bir zamanda iyi bir haberin alınacağını işaret etmektedir.

Ruh çağırma işlemleriyle gelen ölülerin hayaletlerinin görüntüleri ise ayrı anlamlar taşımaktadır. Örneğin;  gözüken hayalet tam insan şeklinde olabiliyorsa bu iyi bir durumun habercisi iken herhangi bir eksiklik var ise bu ölümün ya da bir felaketin habercisi olmaktadır.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı