Ruh Tahtası Falı

Mısır’daki Ouija adı verilen konuşan tahtanın bir başka çeşidi olan bu fal türü de ruhların çağrılıp fal içerisinde kullanılan tahtanın hareket ettirilişine yönelik sorulara cevap aranan bir fal türüdür.

Nasıl Uygulanır

Yunan coğrafyasında Mısır’dan gelen tüccarların Ouija’dan bahsetmesi sonucu Yunan falcılarının bulmuş olduğu bir yöntemdir.

Boş, pürüzsüz yaklaşık yarım metreye bir metre olan bir tahtanın karşısında gece yarısı karanlığında geçilir. Sorasında dualar okunarak istenilen bir kişinin ruhu çağrılır. Cevabı evet ya da hayır olan veya iki seçenekli cevabı olan bir soru soru sorulur. Ruhtan cevap eğer evet ise tahtanın düşürülmesi istenir. Eğer ruh tahtayı düşürürse sorunun cevabı evet ya da olumlu anlamdadır.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı