Rüya Falı

İnsanoğlunun uykusu sırasında gördükleri rüyanın değerlendirilmesi ile ilahi mesajların alınması yöntemini barındıran fala rüya falı adı verilir. Burada unutulmaması gereken husus, kötü rüyaların şeytanın bir işi olarak kabul edilmesidir.

Eski Mısır’da Firavun’un rüyalarını yorumlayan ruhban sınıfının ortaya çıkarmış olduğu bir yorumlama türüdür. Bu yorumlamanın varlığını ve gerçekliğini Tevrata dayandıranlar o kitapta yazan ayetleri dayanak göstermişlerdir.

Rüyada görülen hayvanların, karşılaşılan insanların ne gibi durumlara sebebiyet vereceği açıklanır. Örnek olarak bir ördek görülmesi, uzun ve mutlu bir hayatın işareti olur.

Bir yılanın görülmesi ihanetin simgesidir. İçinde yaşanılan evde rüyayı gören kişiye karşı bir tepki ya da olumsuzluk var demektir.

Rüyada denizi görmek, uzun ama sağlıklı bir yolculuğa girileceğini, bunun iş hayatında kariyer yapmak anlamına da gelebileceğini gösterir.

Rüyada sevdiğiniz insanın görülmesi ondan iyi bir haber alınacağının ya da bir dedikodu yüzünden ufak bir tartışma yaşanacağının habercisidir.

Rüyada bir sıkıntıya ve darlığa düşülmesi ise şeytanın bir oyunu olmakla beraber uyanıkken işlenilen günahların ya da geçim sıkıntısının yarattığı iç bunalımın rüyaya yansımasıdır.

Bu şekilde örneklerin arttırılabileceği rüya falları ve yorumlamaları insan, kaya taş gibi cansız varlıkların, hayvanların hepsinin ayrı ayrı anlamları vardır.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı