Rüzgar Falı

Eski Çin’den kalma bir gelenek olan rüzgarların oluşturdukları sesler ve rüzgarın şiddetine göre yapılan yorumlar ile gelecek hakkında bilgi alma yöntemleri günümüzde de rağbet görmektedir. Fakat rüzgarın bazı özellikleri ile sıradan insanların da algılayabileceği  mesajların olmasıyla beraber sadece mistik güçlerle iletişime geçebilen medyumların okuyabileceği bazı mesajlar vardır. Bu fal türü Eski Çin’de savaş, sağlık, ölüm gibi konularda bilgi almak için yapılırdı.

Nasıl Uygulanır

Özellikle rüzgarın sesi belirleyici özelliklerinden olmaktadır. Çin’de uygulanan yönteme göre bir grup medyum ya da geleceği görme yetisi olabilen falcılar rüzgarın gerçekleştiği çevrede bir grup halinde dururlar. Rüzgarın sesine yoğunlaşır ve transa geçerler. Evrenin bir parçası olan rüzgarın taşıdığı mistik mesajları algılamaya çalışırlar. İşlem bittikten sonra bir araya gelip mesajlar birleştirilip işaretler okunmaya başlanır ve gelecek hakkında yorumlar yapılır.

Doğu’dan Güney’e esen rüzgarlar olumlu bir kehaneti işaret eder.

Kuzey’den Batı’ya esen rüzgar olumsuz bir kehanettir.

Eğer rüzgar çok şiddetli iken birden sakinleşir sonra tekrar şiddetleniyorsa bu bir felaketin habercisidir.

Sürekli hafif bir tonda esiyorsa bu yağmurun habercisidir.

Uygulanan bir yönteme göre, bir avuç dolusu kum taneleri ele alınır. Sonrasında rüzgara bırakılır ve bu toz tanelerinin oluşturdukları kum bulutu falcılar tarafından yorumlanır.

 

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı