Saç Falı

Saçlar kişinin yaşam tercihleri ve hayat planlarıyla ilgili çok şey anlatır. Örneğin saçlarınız siyah ve omzunuzun üstüne kadarsa;
Bu Erkekler İçin: Anlayışlı, kararlıdır. Soğukkanlı davranışlar gösterir. Aşırı eğilimleri yoktur. Karşısındaki ısrarcı olursa tutkulara kapılabilir. Güçlüklerle pek karşılaşmaz. Duygularına bağlıdır.

Eğer sert saçlara sahipseniz; Akıllı, güvenilir. Fakat çok yufka yürekli olurlar.

Yumuşak saçlı kişiler: Mantıksız, fettan, patavatsız ve hep bana derler.

Eğer saçlarınız siyah, kıvırcık ve kısa ise;

Erkekler için; Her türlü içkiye aşırı düşkünlüğü vardır. Uyumsuzdur, kavgacı olur. Gönül ilişkilerine başlarken çok isteklidir, sonradan dengesiz davranışlar sergiler. Servet edinmeye çok isteklidir fakat hep başarısız olur.

Kadınlar için; yaşama bağlı, canlı ve sosyal olmayı seven, kendinden emin ve özgüveni çok yüksek olurlar.

Kızıl saçlarınız varsa;

Erkek: Ölçüsüzdür. Macerayı çok sever, aşk ilişkilerine aşırı düşkün olur. Parayı çok sever fakat hepsini de harcamaktan kaçınmaz. Hiçbir engel dinlemez yorgunlukkelimesinin onda anlamı yoktur.
Özünde utangaç ve çekingendir fakat kendini zorlayarak atak ve cesur görünmeye çalışır.

Kadın: Sabırsızdır, görüşlerini paylaşmayanlardan hoşlanmaz. Gönül ilişkilerin’den hoşlanır.
Çok konuşur, dedikoduya bayılır. Bünyesi zayıf görünse bile çok dayanıklıdır. Aşırı hareketliliğinden dolayı çabuk yıpranır, uzun ömürlü olmaz.

SARI SAÇLILAR: Kibirli ve akıllıdırlar, davranışları pervasızcadır. Tartışmayı severler.

GÜR SAÇLILAR: Bildiğini okur, anlayış yeteneği gelişmemiştir.

KUMRAL SAÇLILAR: Bünyesi sağlamdır. Emellerinden vazgeçmez. Aşk hayatında tutuk davranır. Dans ve spora çok düşkündür. İltifattan hoşlanır. Genellikle uzun ömürlü olurlar. Sadık olurlar. Güzellikte eşleri yoktur. Nazik, yakışıklı, çevresinde sevilen insanlardır.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı