Sakız Falı

Keyif amaçlı ağızda çiğnenen sakızın çiğneme işleminden sonra aldıkları şekillerin ya da yapışma özelliğinin derecesine göre falcıların gelecek hakkında kehanetlerde bulundukları bir fal türüdür. Falcının da olmadığı zamanlarda kişi bir niyet tutarak olup olmayacağını kendisi de anlayabilir.

Nasıl Uygulanır

Öncelikle bir kişi sakızı ağzına atmadan önce niyetini tutar. Sonra sakızı bir süre çiğner ve ağzından düz bir duvara sert bir şekilde fırlatır. Eğer yapışırsa niyeti olacak demektir. Yapışmazsa olmayacak demektir.

Başka bir yönteme göre çiğnene sakız düz bir zemine bırakır. Sonra falcı gerekli duaları ettikten sonra sakızın çiğnenme şeklini ve sakızın aldığı hali yorumlar ve sakızın taşıdığı mesajları yorumlamaya başlar.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı