Şans Kurabiyesi Falı

Çin’de kutsal kurabiye, dilek kurabiyesi, iyi şans kurabiyesi gibi çeşitli anlamlar taşıyan bu falda kişinin dileğini bu kurabiyelere koyarak olmasının beklenmesi üzerine kurulu bir fal çeşididir.

 Fabrikalaşma ile beraber şans kurabiyesi falı çok popüler olmakla beraber fabrikalaşmadan önce bu şans kurabiyelerinin yapımı ilk olarak Çin’de mi yoksa Amerika’da mı gerçekleştiği bilinememektedir.

 Yumurta akı çırpılır, köpük olunca malzemeler yavaşça katılır ki en son un ilave edilir. Elde edilen hamur soğuk teflon tavaya dökülür, kaşığın tersi ile zar gibi olana kadar yuvarlak bir şekilde inceltilir. Tava ocağa konur ve kenarları kızarınca spatula ile alınır. İçine not yazan kağıt konup katlanır. İçine yazacaklarınız tamamen size ait. Bol şanslar.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı