Satanizm

Satanizm

eyeyey

SATANİZM

Hıristiyanlık ritüellerine tepki olarak uygulanan Satan ayinleridir. İçinde eğer sihir, büyücülük ve şeytanla diyalog var ise de kanlı kurban işlemleri ve benzer ritüeller ayinlerinde kullanılır.

Hıristiyan kültüründe karanlık bir düzen ve Hıristiyanlığı dalgaya alan bir yapı olarak kabul edilir.  Ortaç Hıristiyan yazarları düalist fikirlerin herhangi birini de satanist olarak kabul ederdi. Geç dönemde ise Satanizm büyücülük ile eşdeğer olarak görülmeye başlanmıştır.

  1. asırda Satanizm için yeni açıklamalar yapılmıştır. Satanistler ya da Lucifieranistler doğanın yapısı arkasındaki güç olduklarına inanırlardı. Bu kişiler Tanrı kavramı altında kısıtlanan insanın özgürlüğünü tekrar sağlamaya çalışan Seksüel faaliyetleri sınırsızlaştıran bir düşünce yapısı içindedirler.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı