Ses Falı

Evrende hiç bir şekilde kaybolmayan sesler mistik olarak falcılar tarafından yorumlanmakta, insan oğlu ve Tanrılar arasındaki etkileşim ve iletişim sağlanmaktadır. Bahsedilen bu inanış eski Mısır geleneği olmakla beraber günümüz bilim adamlarının da desteklediği bir olgudur. Seslerin taşıdığı mesajlar medyumlar tarafından algılanır ve okunur. Gelecekle ilgili kehanet yapılmış olur.

Nasıl Uygulanır

Örneğin sözcükler söylenirken ağızdan çıkan seslerin vermiş olduğu bir mesaj vardır. Tonlamasına, tınlamasına göre bu mesajlar farklılık gösterir. Elbetteki bu mesajları sıradan insanların algılaması zordur. Mistik olarak kabiliyetli olan ve metafiziksel yetilere sahip olan medyumların uygulayabileceği bir yöntemdir. Mesajları okumak ve yorumlamak onların işleridir.

Deniz dalgalarının çıkardığı sesler, rüzgarın kendisinin çıkardığı ya da çevrede yaratmış olduğu hareketlenmenin sesleri hepsi evrende kalır. Bu seslerin evrende nelere sebep olabileceği, daha doğrusu geleceği nasıl etkileyeceği ancak medyumların görebileceği gerçeklerdir. Medyum sese yoğunlaşır ve transa geçer. Sonrasında kehanetlerde bulunmaya başlar.

Örnek olarak 3 kazan etrafında toplanan medyumlar bu metal kazana 400 kere peş peşe vururlar ve bir ses zinciri oluşmasını sağlarlar. Hem yankılar hem de gerçek seslerin karışması medyumların transa geçmesini kolaylaştırır ve gelecekle ilgili bilgilerin alınması kolaylaşır.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı