Şimşek Falı

Şimşeğin çaktığı dönem, şiddeti, ortaya çıkardığı ışık ve sesinin yorumlanarak geleceğe dair falcıların ya da medyumların kehanette buylunduğu bir fal türüdür.

Antik Yunan’dan itibaren Tanrıların bir mesajı olarak yaygın bir şekilde kabul edilen şimşek hali günümüz dünyasında etkisini kaybetmştir. Fakat ahal şimşeğin yorumlanması ve bişr mesaj içerdiği iğnancı devam etmektedir.

Bir çok yorumlaması olan şimşeğin Antik Yunan döneminde kış döneminde parlaması ve çarpması ünlü bir kişinin öleceği ya da kanlı bir savaşın habercisi olarak kabul edilmekteydi. Ya da şimşeğin sesinin çok uzaklardan geldiğive az bir şekilde insanoğluna ulaştığı zaman bu durum barışın müjdesi olarak kabul edilmeklteydi.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı