Soğan Tomurcuğu Falı Kehaneti

Soğan Tomurcuğu Falı Kehaneti

6

CROMNİOMANCY

Soğan tomurcuğunun rengi ve kokusu değerlendirilerek gelecek hakkında kehanet elde etmeye yarayan bir fal türüdür.

Popüler bir yönteme göre tomurcuklar üstüne isimler, yerler, harfler ya da sorulara cevap oluşturacak notlar yazılır ve çevresinde ateş yakılır. Tomurcuklardan biri zaten cevabı verecektir. Hangi sembol ön plana çıkarsa cevap odur.

Bazı geleneksel toplumlarda evlenmeyen genç kadınların ileride evlenecekleri kocalarının kimlik yapısını öğrenmek maksadı ile de bu yöntem uygulanmaktadır. Yönteme göre katılımcının ismi ya da baş harfi soğana yazılır ve ateşin yanına konur. Özellikle 1 Aralık tarihleri bu fal için tercih edilir. Adamın ismini tomurcuklar bir şekilde verecektir doğru yorumlanması gerekmektedir.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı