Su Buharı Falı

Bir kap içerisinde kaynatılan suyun onun üzerini kaplayan bir madde üzerinde oluşan buharın şekilleri veya yoğunluğuna göre gelecekle ilgili tahminlerin yapıldığı bir fal türüdür.

Nasıl Uygulanır

Öncelikle bu fal kimin için bakılacaksa o kişi dua okur ve sonra bu işi yapması için başka birini görevlendirir. Bir kap içerisinde su doldurulur ve ateşe konur. Yaklaşık beş dakika bekledikten sonra üzerine muşamba örtülür ve beş dakika öyle beklenir. Muşamba kaldırıldıktan sonra üzerinde buhar izleri olacaktır.

Eğer buhar yoğunluğu fazla ve muşambanın her tarafını ıslatmış ise kişinin dileği olacak aksi takdirde olmayacak demektir.

Eğer buhar yoğunluğu normal seviyede ve kabarcıklar oluşturduysa dilek olacak ama biraz zaman alacak demektir.

Muşamba üzerindeki buhar seviyesi düşük, yani ıslaklık az ve buharın oluşturduğu herhangi bir şekil yoksa dilek olmayacak anlamına gelmektedir.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı