Su Ruhu Falı Kehaneti

Su Ruhu Falı Kehaneti

wateeeeeer

TANGİE

Şekil değiştiren su ruhu olarak kabul edilir.

Danimarka’nın Orkney sularında görülen, suyosunu ve deniz kabuğunun yelerlinin karışımı gür saçlı bir at görüntüsü şeklinde olabilir. Ayrıca bu deniz erkeği ya da deniz atı olarak da kabul edilir.

Özellikle göl kenarlarında seyahat yapan gençler üzerinde korkutucu bir etki uyandırır. Su altına çektiğine ve orada o kişiyi yuttuğuna inanılır.

Shetland adası efsanelerine göre Siyahi Eric bu hayvanın üstüne binmiş ve çiftliğinin etrafında onu sürmeye başlamıştır. Burada atın doğaüstü gücünden faydalanmıştır. Çiftçi Sandy Breamer tarafından Eric öldürülünce Tangie bölgeyi korkutmaya devam etmiştir.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı