Suç Falı Kehaneti

Suç Falı Kehaneti

3

PSYCHIC CRIMONOLOGY

Sivil ya da suç durumlarında jüri seçmek için kullanılan bir yöntemdir.  2. Dünya savaşı süresinde gelişmiş bir yöntemdir. Bir yönteme göre atılmış bir silah ya da kurbana ait bir silahın objenin ele alınması ve hissedilen titreme ile sonuca varılıp anlaşılan bir suçun açığa çıkarılması amaçlı yapılan fal işlemidir.

Suçları çözmek ve kaybolan insanları bulmak için tarih boyunca uygulanmış bir yöntemdir.  1. Dünya savaşından sonra bir takım dedektörler bu amaçla kullanılmıştır. Sharlock Holmes’un yazar Arthur Conan Doyle gelecekte dedektiflerin kehanet yeteneği sahip olacağını ya da kehanetleri kullanacağını belirtmiştir. 20.yüzyılın ikinci yarısından itibaren İngiltere Amerika gibi ülkeler bu yetenekleri kullanmaya başlamıştır.

Polis bölümü bu yöntemin etkili olup olmadığı konusunda bölünmüşlerdir.  Bazı durumlarda seçilmiş insanlar bu yöntem için düzenli olarak çalıştırılmaya başlanmıştır.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı