Sürüngen Falı

Özellikle yılan ve bunun yanında diğer tüm sürüngenlerle uygulanabilen bir kehanet çeşididir. Doğu toplumlarında sürüngenlere özellikle yılana yüklenen mistik anlam sebebiyle de uzun zamanlar oldukça güvenilir bir şekilde uygulanmış ve hala da uygulanmaktadır.

Antik Mısır, Yunan ve Roma toplumlarında ve günümüzde Hint, Pakistan, Afganistan coğrafyasında sıkça rastlayabileceğimiz bu fal çeşidi çoğunlukla rüyaya yatılarak uygulanır.

Mısır inanışına göre rüyada yılan ya da başka bir sürüngen görmek iyiye işaretken, Yunan inanışında ise önlenemez bir hastalığın veya sinsi bir düşmanın habercisidir. Etrüsklerde de şansı simgeler.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı