Tanrısal Kehanet Falı

Tanrısal Kehanet Falı

thP0LTIPNE

THEOMANCY/THEONOMANCY/

Teomancy alternatif olarak theomancie, theomantia,theomanty ve theonomancy olarak da bilinir. Yunanca’da theos yani tanrı kelimesinden tanrısal olarak ilham alınarak türetilmiş Antik Yunan’daki delphi de , tanrılara , ruhlara ya da kutsal oluşlara danışarak geçmişin günümüzün ve geleceğin kehanetlerinin sanat ve pratiğidir. Teomanchy’nin en çok kullanılan metodu seanslardır. İddia edildiğine göre bir grup insan ölü ruhlardan ya da yaradılandan alınan mesajlarla bağlantı kurar.

Antik çağda Theomantic kararlar kahinlerin cevaplarından, tahminlerden ve diğer tanrısallıklardan ilham alınarak dizayn edilir. Kabbalistik, tanrının çeşitli isimlerinden biridir. Bazı Yahudi rahipler bu isimlerin Musa’nın sergilediği mucizelerin anlamı olduğunu iddia ederler. Aynı zamanda diğerlerinin theomancy den yararlanılarak elde edildiğini de söylerler. Joshua İlyas gibi cennetten kovulmasına sebep olduğunda ve ölüyü kaldırdığında Theomancy ile güneşi durdurabilirdi. Hahamlara göre Daniel aç aslanların ağızlarını kapatmak için Theomancy i kulla

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı