Tarot Aşk Falı

Aşk ilişkilerinde hep hassas olan bir yapımız vardır. Partnerimizle gelecekte neler olacağını veya aramızdaki karmaşıklığın yada belirsizliğin sebebini hep merak ederiz. Tarot aşk falı için seçilen popüler fallardan biridir. Buna ” Aşıklar Tarotu ” da denmektedir. 22 büyük arkana kartları kullanılarak bakılır. Büyük arkana en büyük gizler anlamına gelir. Geniş bir bakış açısı vardır.

Aşıklar Tarotu, aşk ve ilişkiler ile ilgili merak ettiklerinize, kafanızdaki soru işaretlerine hitaben özel olarak oluşturulmuştur. Kartların yorumlanması 4 şekilde gerçekleşir.

İlk kart açılımı sizin hakkınızdadır. Burada kişisel sorunlarınıza bakılır. Nerede olduğunuz, nasıl bir durumda olduğunuz yani dışarıya kendinizi nasıl gösterdiğiniz gibi. Ancak tam anlamıyla bir karakter incelemesi içermez. Şu anki anınıza göre yorum gerçekleşir.

İkinci kart açılımı partneriniz hakkındadır. Partnerinizle o ana kadar yaşadıklarınızı, tecrübelerinizi yansıtır. Karşınızdakinin ruh halini ve genel tutumunu gösterir.

Üçüncü kart açılımı ilişkiniz hakkındadır. Sizin için birlikteliğiniz şu an ne ifade ediyorsa onu yansıtır. İlişkinizin nasıl gelişeceğini gösterir. Eğer uzun süreli bir aşk hayatınız varsa bu süre zarfında ilk karşılaşmanızdaki duygu yoğunluğundan başlayıp, olgun bir aşka geçiş sürecinizi önünüze serer.

Dördüncü kart açılımı gelecek hakkındadır. Bu sırada açılan kartların hepsi kehanet potansiyelindedir. Size bilinmeyen hakkında bir fikir verir.

Kartlar düz yada ters gelişine göre farklı olarak yorumlanır. Kartın negatif yada pozitif yanlarını analiz etmek için her iki anlamını da iyi bilmek gerekir.

Büyük Arkana Kartları

Joker, Büyücü, Azize, İmparatoriçe, İmparator, Aziz, Aşıklar, Araba, Adalet, Ermiş, Kader Çarkı, Güç, Asılan, Ölüm,  Denge, Şeytan, Kule, Yıldız, Ay, Güneş, Mahkeme (Hüküm), Dünya.

 

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı