TAVUSKUŞU KEHANETİ

TAVUSKUŞU KEHANETİ

indir (1)

Tavuskuşu Antik Yunan’da Tanrıça Hera’dır. Ezidilik inancında Tanrı tarafından kendisine dünyayı yönetme gücü verilen melektir. İslam’da ise bollu, mutluluk ve berekettir.

Bu fal, genellikle gönül meseleleri hakkında başvurulan bir tür faldır. Sağ ele kurşun kalem alınır.  Fal Tavuskuşunun kuyruğuna 1 den 12 ye kadar numaralar verilerek çizilmiş bir şekil üzerinden bakılır. Ucu açık olan kısmı şeklin üstünde tutulur. Sonra gözler yumulur. Bekar olan bir arkadaş şekli kendi etrafında 3 kere çevirir. Sonra kalem, gözler açılmadan şeklin üstüne indirilir. Kalemin değdiği bölümdeki rakamın yorumu okunur.

 

 

indir

RAKAMLARIN YORUMU

1. İki yıl içinde mutlu bir evlilik var

2. Edepsiz bir kadından çekin! Aksi halde, evlilik hayatındaki huzurun kaçacak

3. Hain bir arkadaşın gönül meseleni allak bullak edecek

4. Sevgilinin bir davranışı karşısında hoşgörü derecen belli olacak

5. Yakında bir çocuğun olacak

6.  Evlilik hayatında kıskançlık fırtınaları esiyor

7. Evlilik hayatını devam ettirip ettirmemekle karşı karşıyasın

8. Kıskançlardan sakın, aksi halde evlilik hayatın sarsıntı geçirecek

9. Evini terk eden eşin geri dönecek

10. Evlilik hayatında mutlu günler başlıyor.

11. Ömür boyu mutluluk

12. Çok sıkıntılı olduğunuz dönemde aniden mutluluk güneşi doğacak

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı