Teng Mo Falı

Boncuk ya da tesbih tanesi falı da diyebiliriz. 111 tane gül ya da sandal ağacından yapılmış, turkuaz renkte tesbih taneler veya boncuklar alınır. Önünüze yığdınız taneleri rastgele karıştırıp, iki avcunuzu da dolduracak şekilde alıp dileğinizi tuttuktan sonra taneleri avuçlarınız arasında savurarak değiştiriyorsunuz, ardından iki avucunuzda kalan tanelere göre fal yorumlanıyor. Ayni işlemi bir kere daha tekrar etmeniz gereklidir. Yani toplamda iki defa işlemi tekrar edip yorumlamaya öyle geçiliyor.

YORUMLAMA

Sol avuçtan sağa doğru kalan tanelerin sayıları not edilir. Sol avcunuzda tek sayı sağda çift sayı varsa bu iyi şansa, berekete ve zenginliğe yorumlanır. Çünkü eski geleneklere göre kaynak insanın kalbinden yani sol tarafından gelir.

Eğer sol avucunuzda çift sağ avcunuzda tek sayı kalmışsa bu varlığınızda, mal-mülkünüzde azalma olacağına veya bir dost yahut aile yakını kaybedeceğinize işarettir.

Sol ve sağ avucun her ikisinde de tek sayı kalmışsa tavrınızı değiştirmeniz ve yeni işlere girişmeniz önerilir.

Her iki avcunuzda da çift sayı kalmışsa bu her şeyin yolunda gittiğini ve çok mutlu bir hayat süreceğinizi gösterir.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı