Tıklatma Falı

Tıklatma Falı

mevedde__mit_kap_s_

RAPPİNGS/RAPS

Seans sürecinde ruhsal varlıkların vurmalı seslerle sorulara cevap verme yöntemidir.

Tıklatma, vurma, çarpma sesleri çıkartabilen bu kötü ruhların ya da hayaletlerin manifestolarıdır. Fal yönteminin uygulanışı esnasında iletişime geçilecek ruhlardan beklenen mesajın çarpma, vurma veya tıklatma unsurları ile geleceğine inanılır.

Margaret, Catherina, Ann gibi genç bayanlar odalarında anlaşılamayan ve hesaplanamayan bir takım sesler duyarlar. Burada harfler oluşturulur ve bazı ölülerin ruhları çağrılır. Burada ruhlar çıkardıkları vurmalı sesler ile harfler anlamlı bir bütün halinde cevap haline gelebilir ve istenirse o ruhlarla iletişim kurulabilir.Ve bu kızlarda bu iletişimi kurmuşlardı.

Bazı fiziksel manifestolara ya da kötü ruhlarla iletişime konuşmaya merak bu şekilde ön plana çıkmaya başlamış ve çeşitli metotlar geliştirilmeye başlanmıştır. Ayin metotları bu sisteme dayalı olarak artmaya başlamıştır.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı