Tırnak Çizgisi Falı

Her insanın taşıdığı tırnaklar üzerinde çok belirgin olmayan çizgiler vardır. Bu çizgilerin aldığı şekiller veya yönelişine göre o kişinin kişilik özellikleri hakkında yorum yapılmasını sağlayan bir fal türüdür.

Çin’de yaygın olarak dikkat edilen tırnaklar üzerindeki çizgilerin değerlendirilmesi hususu belirli bir göreve getirilcek kişi için incelenen bir nokta idi. Bunun dışında Japonya ve Hindistan ülkelerinde de bazı bölgelerde tırnak çizgilerden yola çıkılarak bir kişinin kaderi hakkında yorumlar yapılmaktadır.

Örnek olarak vermek gerekirse, eğer bir kişinin tırnakları üzerindeki çizgiler ağırlıklı olarak sıralı ve soldan sağa şeklinde ise o kişi bol kazançlı ve mutlu bir hayat yaşayacak demektir. Eğer aşağıdan yukarıya doğru çizgiler olup sık değil ise o kişi bir çok zorlukla karşılaşacak ve genelde yalnız bir hayat yaşayacak demektir.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı