Tırnak Falı

İnsanoğlunun taşıdığı fiziksel özelliklerin o kişinin kişilik özellikleri hakkında bir takım mesajlar verdiğini bir çok fal yönteminde görmekteyiz. Bunlardan biri de tırnak şekillerinin yorumlanarak geleceğe dair ya da kişisel özellikle hakkında kehanet sağlanan bir fal türüdür.

Antik Yunan dönemlerinden itibaren var olan bu fal türü modern çağlarda da bilimsel olarak desteklenmiş ve bir çok Avrupa ülkesinde hala uygulanan bir fal türüdür.

Tırnak şekilleri bir çok ip ucu vermektedir. Örneğin; eğer tırnaklar dar ve uzun ise  o kişi ulaşmak istediği hedefe zor yollardan gidecek ve birçok problemi aşmak zorunda olacak kişi demektir. Eğer tırnaklar geniş ve oval şekle yakın ise o kişi duygusal olmakla beraber aşk hayatında mutluluğu yakalayacak olan kişi demektir.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı