Toprak Falı

En verimli topraklardan olarak kabul edilen kırmızı toprağın taşıdığı mistik değer dikkate alınarak tutulan dileklerin o toprak içerisinde gerçek olup olmayacağının anlaşılmasını sağlayan nbir fal türüdür.

Eski Mısır’dan modern Mısır’a geçen süre içerisinde uygulanan bir yöntemdir. Özellikle savaşların sonuçlarını merak edenlerin uyguladığı bu yöntem gelecekte bereketli yılların yaşanıp yaşanmayacağını anlamak içinbde kullanılırdı.

Bu fal yöntemine göre kırmızı toprak bir poşet içerisine konu. Sonra olması istenilen bir dilek bir kağıda yazılarak toprağın içine atılır ve kağıt görünmeyecek şekilde toprak içerisinde karışıtırılır. Sonra yerel toprağa gömülür. Bir hafta sonra toprak açılır ve poşet çıkartılır. Kırmızı toprak içerisindeki kağıtta yazan yazı okunabilir ise dilek olacak okunmakta zorluk çekiliyorsa olmayacak demektir.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı