Truva Falı Kehaneti

Truva Falı Kehaneti

ulysses

ULYSSES

Truva kuşatmasında önemli Yunan liderlerinden biridir. Romalılar tarafından Odysseus olarak isimlendirilirken Homer’in  İlyada ‘dasında konu edinilmiştir.

Ithaca’nın kralıdır.Laertes’in oğludur. Penelope’nin kocası ve Telemachus’un babasıdır.

Truva’nın düşüşünden sonra Ithaca’ya doğru on yıllık bir seyahat yapmış ve Odysseus’un subjesi olmuştur.

Athena’nın koruması altında imkansız görülen zorlukların üstesinden gelmiş, canavarlarla, insanımsı varlıklarla ve bir çok tür yaratıkla mücadele etmiştir.

Odysseus kainat altına düşünce onu evi yapmış ve orada Penelope ile evlenmiştir. 20 senelik ayrılık yaşasalar da tekrar birleşme imkanı bulacaklar.

Oğlu ve Telegonus  ise bir kara büyü ile babasının isteği doğrultusunda Ithaca’ya gelmiştir. Telegonus zamanla Odysseus’u öldürmüştür.Telemachus ve Penelope Ege’ye dönmüşlerdir. Telemachus Circe ile evlenmiş, Penelope ise Telegonus ile evlenmişitr.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı