Tuhaf Çocuk: Kaspar Hauser

Tuhaf Çocuk: Kaspar Hauser

2

KASPAR HAUSER

26 Mayıs 1828 tarihinde ortaya çıkan çok nadir görülen genç bir erkektir. Yaklaşık 16 yaşındaydı ve kaba köylü kıyafetleri giyerdi. Köylüler onu bir sarhoş olarak değerlendirirdi.

  1. süvari alayının 4. Taburuna bir mektup yolladı. Bir kunduracı onu bir kaptanın evine getirdi. Çocuk orada sürekli babam gibi bir binici olmak istiyorum diyordu. Bir yerel polis muhafız onu evine getirdi ve hareketlerini izledi.

Kaspar sağlıklıydı fakat ayakları bir bebeğinki gibi yumuşaktı. Masum bir gülümsemeye sahip olup parmaklarını nasıl kullanacağını bilmiyordu. Yürümeye çalıştığı zaman tökezliyordu.

Gelecek 5 sene şaşırılarak takip edilmekte ve belki de ondan korkuyorlardı. O kimdi? Nereden geliyordu? Hayatına neden norma devam edemiyordu? Bugün dahi Kaspar üzerine çalışmalar devam etmektedir.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı