Fallar

Fal geçmişten başlayıp pek çok çeşitte türeyerek günümüze kadar gelmiştir. Sitemizde çeşitli fallar hakkında bilgi alabilir ve bu fallara bakarak merak ettiklerinizi bulabilirsiniz.

Fal arşivimizde 113 adet fal bulunmaktadır.

Alfabe Falı
Alfabe Falı
Arzu Çember Falı
Astral FalıAteş Falı
Ay Falı
Ayak Falı
Ayna Falı
Bakla Falı
Bambu Falı
Ben Falı
Bozuk Para Falı
Buğday Falı
Bulut Falı
Çarkıfelek Falı
Çay Falı
Çiçek Falı
Çin Çubuk Falı
Çingene TarotuÇizgi FalıDefne Yaprağı FalıDilek FalıDomino FalıDört Element FalıDuman FalıDuvar FalıEl FalıElma FalıEma FalıEnerji FalıEvlilik FalıFasulye FalıGöz FalıGüneş FalıHis FalıHoroz FalıI Chingİmza Falıİsim Falıİskambil FalıKabala FalıKader FalıKadın FalıKafa FalıKahve FalıKalp FalıKan Grubu FalıKarabiber FalıKaraciğer FalıKarar FalıKartal FalıKaşık FalıKatina (Deste) Aşk FalıKelebek FalıKemik FalıKitap FalıKum (Remil) FalıKumalak FalıKur’a FalıKuş FalıLara FalıLenormand Aşk FalıMelek TarotuMısır FalıMum FalıNiyet FalıNohut FalıNokta FalıOmamori FalıOmikuji FalıOrigami FalıOuija Osho Zen TarotuÖlü FalıPapağan FalıPapatya FalıPapaz FalıPeynir FalıPiramit FalıRakam FalıRenk FalıRune FalıSaç FalıSaman FalıSanal Fincan FalıSeğirme FalıSigara FalıSoğan FalıSorgulama FalıSu FalıŞans FalıŞans KurabiyesiŞarap FalıŞifa Çemberi FalıTarot FalıTavşan FalıTavuskuşu FalıTelepati FalıTen FalıTeng Mo FalıTesbih FalıUğurlu Sayı FalıÜç Kart FalıYaprak FalıYılan FalıYıldız FalıYonca FalıYumurta FalıYunan İskambil FalıYüz OkumaYüzük FalıZaman FalıZar FalıZen Tarotu

 

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı