Türkiye’ deki Ünlü Falcılar

Dış ülkelerde olduğu kadar Türkiye’de de fal oldukça rağbet gören bir alan. Sadece fal baktırmak değil fal bakmak konusunda da yeterince geniş bir kitleye sahip olan Türkiye’de sayısız falcı bulunmakta. İşte bunlar arasından yoğun bir şekilde rağbet gören, geniş bir çevreye ün salmış birkaç isim.

Nuray Sayarı tarot kartlarıyla baktığı fallar ile bilinen bir isim. Şebnur Kuran ise el astrolojisi ya da orjinal ismiyle palmistry olarak bilinen el falı üzerine uzmanlaşmış falcılardan bir tanesi ve fala ilgili herkes tarafından oldukça bilinen bir isim. Ortaköylü Şermin olarak bilinen bir diğer isim ise kendine has bir iskambil falı kullanmakta. Fal baktıranların belirttiğine göre gerçeğe bir hayli yakın kehanetleri bulunmakta.

Birçok kaynakta kendisini falcıdan ziyade kahin kategorisinde değerlendirmekte olan Ümmü Gülsüm ise müşteri kabul etmeyen ve faldan ziyade geleceğe dair kehanetlerde bulunan bir isim. Galatasaray’ın bir maçında penaltılara kalacağını skor ve dakika ayrıntısıyla birlikte bildiği kaynaklarda geçmekte. Mustafa isimli falcı ise yine baktığı fallarla ve yöntemiyle epey ün salmış olan falcılardan. Suyun içine iplik atarak fal baktığı, bu yöntemi kullandığı söylenmekte. Kendisine fala başlamadan önce kötü haber duymak isteyip istemediğinizi belirtmeniz gerekiyor zira aksi takdirde gördüğü her şeyi söylemesiyle ünlenmiştir.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı