UFO Falı Kehaneti

UFO Falı Kehaneti

7

PROJECT BLUE BOOK

1948’den 1969’a kadar Amerika’da var olan UFO araştırma kurumudur.

Amerikan askeri otoriteleri UFO ile ilgili kayıtların tutulması konusunda ısrar etmiştir. Dayton Ohio önderliğinde ve Amerikan Hava Kuvvetlerinin desteği ile 22 Ocak 1948 yılında kurulmuştur. İsimler bir çok kez değişmesine proje son ismini 1952 yılında almıştır. 1969 yılında ise sonlandırılmıştır.

Yaklaşık 15000 UFO raporu hazırlanmıştır. Askeri personeller bu raporlarda etkilidir.  Bu bir çok kayıt geleneksel açıklamalar içermekle beraber onları tanımlamaya yetmemiştir.Buradan gelen bilimsel açıklamalar ise bazı çevrelerde UFO hareketlerinin değerlendirilmesine yönelik fal hareketlerini de ortaya çıkarmış ve kehanet elde biçimleri ortaya çıkmıştır.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı