Ufo Kehaneti

Ufo Kehaneti

ufo,

UFO

Doğaüstü bir yapıya sahip olan, uçan objeler olup doğası tanımlanamayan nesnelerdir.

1940’lı ve 1950’li yıllarda bir adamın gökyüzünde gördüğü bir nesneden sonra uluslar arası bir konu haline gelmiştir. Hatta Amerika’da bununla ilgili bir araştırma kurumu kurulmuştur. Varlıklarından hissi olarak kabul görülse de varlığına dair net kanıtlar bulunamamıştır. Başka gezegenlerden doğaüstü varlıkların uzay seyahati sırasında dünyaya uğradığı düşünülmüştür.

Milyonlarca insan varlığına dair bir inanç beslerken bir uzay gemisi olarak tasvir ederler. Ve bu varlıkların solar sistemin,hatta galaksinin dışından geldiğine dair inanç da aynı zamanda yaygındır.

Yüzerce sözde iddialardan bazılarına göre bir kadının uzaylıyla yada bir erkeğin uzaylı bir kadınla ilişki içerisinde olduğuna dair söylentiler vardır.

Erich Von Daniken gibi bir çok ünlü yazar uzaylıları konu almış ve binlerce yıl önceki Mezapotemyadaki söylentileri dikkate alarak kitaplarına konu edinmiştir. İnsanoğlunun huzur ve barış için bir manifesto oluşturmak adına uçan uzaylıları tema edindiğini söyleyen C.G.Jung gibi yazarlar da vardır.

Mavi kitap projesi altında Kolerada üniversitesinde Amerika’da UFO ile ilgileri söylentileri toplayan en önemli kitap 1952 yılında kaleme alındı.

1968’de AİR Force UFO’lar ile ilgili söylentileri bir rapor halinde hazırlamıştır. Onların uzaydan geldiğine dair net kanıtlar öne süremeselerde rasyonel dünyada açıklanmayan bazı varlıkları da ifade etmişlerdir. Bu sebeple çalışmalar devam etmektedir fakat iddialar bir genelleme şeklinde kalmıştır.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı