Ünlü Falcılar

Türkiye’de ve özellikle dünyada ün salmış fal, tarot okuma ve medyumlukla ilgilenen en popüler kişiler güncel bilgilere göre şöyle sıralanıyor; Listedeki isimler çoğunlukla Amerika’daki falcıları içerse de Asya, Afrika ve Avrupa’dan isimler de mevcut.

1-John Edward (JohnEdward.net)

2-Terry and Linda Jamison (PsychicTwins.com)

3-Theresa Caputo (TheresaCaputo.com)

4-Lisa Williams (LisaWilliams.com)

5-John Holland (JohnHolland.com)

6-Michelle Whitedove (MichelleWhitedove.com)

7-Sally Morgan (SallyMorgan.tv)

8-Hayal Alekperov (EnHayal.com.ua)

9-Charmaine Wilson (CharmaineWilson.com.au)

10-Anthon St. Maarten (AnthonStMaarten.com)

Bu isimler arasında defalarca televizyon programı yapmış, sayısız kitap yazmış John Edward en bilinen ve popüler olan isim. Terry ve Linda Jamison kardeşler ise ikiz falcılar olarak biliniyor. Lisa Williams ise artık bir slogan haline gelmiş olan sözü “Her şeyi bilmek ister misiniz?” ve ” Life Among the Dead and Voices from the Other Side” (Ölüler Arasında Yaşam ve Diğer Taraftan Sesler) isimli TV programıyla bilinmekte. İsimler hakkında daha detaylı bilgi edinmek için sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

 

Kaynak: ” http://bestpsychic.hubpages.com/hub/The-Worlds-Top-10-Psychic-Mediums ”

 

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı