Uyku Falı

İnsanoğlu uyku sırasında başka bir aleme dalar. Bilinçaltının rüyasına yansımasını görür. Fakat uyku sırasında istemsiz olarak bir takım hareketlerde bulunur. Yüz hatlarında oynamalar görülür. Bazen de vücudunda hareketlenme olur. Falcı uyku sırasında kişinin davranışlarını gözlemleyerek o kişinin geleceği hakkında kehanetlerde bulunur.

Nasıl Yorumlanır

Örneğin, uyku sırasında kişi gözlerini oynatıyorsa o kişi bir arayış içerisinde olan ve yakın bir gelecekte yeni hedefler peşine koşacak demektir.

Eğer derin nefes alıyorsa, zorluklarla karşılaşan ve hayatında sürekli problemlerle yaşamayı öğrenmiş biri olarak ciddiyetini koruyacak olan demektir.

Eğer uyku sırasında ayaklarını havaya kaldırıyorsa o kişi yeni bir aşka yeltenecek demektir.

Eğer uyku sırasında yüzü ağlar şekle gelirse o kişi yakın bir gelecekte bir ölümle karşılaşacak demektir.

Eğer uyku sırasında yüzü gülüyorsa aşk ve iş hayatında başarılı olacak demektir.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı