Uyku-Rüya Falı

hipnoz yöntemleri günümüz psikoloji alanlarında çok sık bir şekilde kullanılan yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır. Fakat bu çalışmanın yeni olmayıp antik çağlara dayanan bir aktivite olduğu ve falcıların değerlendirdiği bir yöntemdir. Uyku haline getirilen ama kişinin içindekileri dökebildiği yani uykuda yaşayabildiği bir yöntemdir. Bu şekilde falcı hipnoz yani uyku sırasında rüya gibi gördüklerini anlatan bireyin söylediklerinden o kişinin kişilik analizini yapabilmektedir.

Nasıl Yorumlanır

Uyku haline getirilen kişi eğer kokuları alabiliyorsa o kişinin çok dikkatli ve geleceğe doğru bilinçli adımlar atan biridir. Aldığı kokunun ne olduğunu tam oarak söyleyebilen biri de çok ciddi ve disiplinli bir hayat süren kişi olarak kabul edilmektedir.

Eper uyku halinde olan kişi, rüyasında gördüklerini anlatırken hayvan lardan örnekler veriyorsa o kişi aşk ve iş hayatında başarılı olan ya da olacak bir kişi demektir.

Eğer uyku halindeyken, bir diğer deyişle hipnoz altındayken sevdiği insanları anlatıyorsa o kişi sevgi dolu, hoş görülü ve cana yakın biri demektir.

Eğer uyku halindeki kişi gelecekte neler yapacaklarını anlatıyorsa o kişi macerayı seven ve yalnız yaşamayı seven biri olarak kabul edilmektedir.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı