Uzay Boşluğu Falı

Uzay Boşluğu Falı

uzay

SPACE

Dünyanın atmosferindeki bölgedir. Başlangıcını tanımlamak çok zor olabileceği gibi atmosfer çok incedir ve artan bir ağırlığa sahiptir.

Bir kişi için boşluk 45000 adım kadardır.  Bu seviyede nefes alma konusunda baskı olabilir ve nefes alam kabinlerine ihtiyaç duyulur. Jetler veya astronotlar 80000 fitten daha az alanlarda hareket edebilirler.

Balonlar 150000 fit yükselebilirler. Jetler oksijen gerektirmediği için yaklaşık olarak 354000 fit yükselebilirler.  Ya da 67 mil yükselirler ki bu atmosferin yaklaşık yüzde doksanını oluşturur. Uydular ise 100 millik yükseklikte işlem görebilirler. Burada boşluğun başladığını söylemek mümkün olabilir.

Space dışındaki bölgeleri ifade ederken de sınırlamalar görülür. Dünya ile ay arasındaki boşluk bunlardan birisidir. Gezegenler arası boşluk ise solar sisteme bağlı gezegenler ile güneşe bağlı gezegenler arasındaki boşluktur. Yıldızlar arası boşluklar ise bir gezegenin yıldızları arasındaki boşluklardır. Galaksiler arası boşluk ise çok sayıda ve tahmin edilemeyecek ölçüleri olan kaintaın galaksileri arasındaki boşluklardır.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı