Uzaylı otopsisi

Uzaylı otopsisi

abducted_female (1)

Uzaylı otopsisi

Roswell UFO kazası alanındaki gizli tesislerde uzaylı cesetleri üzerinde gerçekleştirildiği iddia edilen otopsi çalışmaları.

Fox Network Amerikan televizyon kanalında 28 Ağustos 1995’de yayınlanan bir film sadece bu tartışmalı konuya odaklanmaktadır.

Hikaye İngiliz rockçı Reg Presley ile başlar. Troogs grubu üyesi olan müzisyen Presley, BBC’de katıldığı bir TV programında 1947’de Roswell UFO kazasının yaşandığı alanda uzaylılar üzerinde yapılan otopsi çalışmalarının gerçek görüntülerini izlediğini iddia etmiştir.

Bu görüntülerle ilgili çeşitli tutarsız noktalar ve filmin çekilme şekli ile ilgili tartışmalar vardır. Uzaylıların varlığına kanıt gösterilen bu görüntülerin gerçek olmadığı ve ne yazık ki bir dolandırıcılıktan öteye geçemediği düşünülmektedir.

 

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı