Vücut Lekesi Falı

Vücut Lekesi Falı

10

MACULOMANCY

İnsan vücudunun farklı bölgelerindeki işaretler veya lekelerin yorumlanması ile kişilik analizinin yapılmaya çalışıldığı fal kehanet türüdür.

Tıbbın babası olarak kabul edilen Hipokrat’a göre doğanın ve nesnelerin doğal işaretleri ve izleri vücut üzerinde bulunan lekeler veya işaretlerle ilişkilendirilebilmektedir. Bu lekelerin veya işaretlerin doğanın mistik gücünü taşıdığı kabul edilir.

Eğer sol omuz üzerinde bir leke varsa zorlu ve gamlı bir hayat anlaşılırken sağ omuz üzerinde lekeler ise iyi bir geleceği ifade etmektedir. Eğer bilek ve dirsek arasında bir leke var ise bu huzurlu ve sakin bir hayatı ifade eder.

17.yüzyıl sonlarına doğru ününü kazanmış bir çalışmadır.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı