Yabandomuzu Falı

Avcıların avladıkları hayvanlardan biri de yaban domuzlarıdır. Kimileri tarlalarına zarar vermesin diye kimileri de besin kaynağı olarak kullanmak için yaban domuzu avlamaktadır. Avlanan yaban domuzunun büyüklüğü ise geleceğe dair olumlu ya da olumsuz mesajlar vermektedir.

 

Özellikle Orta Çağ Avrupa’sında tesadüfen avlanan yaban domuzlarının büyüklüğüne göre insanlar endişeli ya da mutlu bir tutuma geçerlerdi. Bu kültürün avcılık ve toplayıcılıkla geçinen ilkel insanlardan bugüne kalmış bir inanış olarak kabul edilmektedir.

 

Avlanan yaban domuzunun yorumlaması şu şekilde yapılır; domuz eğer çok sert ve gereğinden fazla iri ise bu olumlu bnir durum olarak görülür ve o domuzun ölüsü avlanılan yerde bekletilir. Amaç ise benzerleri oraya gelmesindir. Eğer avlanan domuz küçük ise bu olumsuz bir durumdur. Yaban domuzu istilası olacak ya da taze bir hayvanın kan kousuna gelecek hayvanların oluşturacağı istilaların endişesi belirir.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı