Yağ Falı

“Yağ gibi üste çıkmak” deyimi Anadolu kültüründe sıklıkla kullanılan bir deyimdir. Burada da görüldüğü üzere yağın su üzerine çıkıp oluşturdukları şekillerin yorumlanarak geleceğe dair bilgi alınan ve medyumların burada çok fazla etkisi olan bir fal türüdür.

Nasıl Yorumlanır/ Uygulanır

Öncelikle falcı bir kazanda su kaynatır ve dualarını okur. Sonrasında üzerine bir kaç damla yağ damlatır ve bir süre karıştırır. Sonrasında yapın su üzerinde aldıkları şekiller yorumlanır. Bir kişi için bakılacaksa o kişinin niyetine yağ konur.

Eğer birbirinden bağımsız daireler oluşuyorsa kimin niyetine bakıldıysa o kişi yakın gelecekte yüklü miktarda para kazanacak demektir.

Eğer suyun bir tarafında yağ yoğunlaşıyorsa o kişi yakın bir gelecekte bir yakınının ölümüne tanıklık yapacaktır.

Eğer içi boş bir daire oluşuyorsa aşk hayatında önemli adımlar atan ve istediğini yapan biri olacak demektir.

Eğer yağlar suyun da etkisiyle köpük oluşturuyor ve kabarcıklar belli oluyorsa yakın bir gelecekte bir seyahat var demektir.

Eğer yağ su üzerinde sürekli hareket ediyorsa ciddi bir felaket ile karşılaşacak demektir.

Eğer

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı