Yaratık Mamlambo

Yaratık Mamlambo

13

MAMLAMBO

Güney Afrika’da Ayliff Dağ’ı çevresinde Mzintlava nehrinde yaşayan yarı at yarı balık türü bir yaratıktır.

Yaklaşık 20 metre uzunluğundadır. Kısa bodur bacaklar, timsah vücut, yılan boyun ve kafa ve hipnotik bakışlar onun fiziki yapısını teşkil etmektedir. Ayrıca karanlık ta parlayan korkutucu yeşil bir ışık saçar.

7 insanın ve bazı hayvanların ölümünden sorumlu görülür.

Yerel nüfusa göre Mamlambo kurbanlarını su altında zehirleyerek öldürür.  Başlarını yer ve kanlarını emer., beyinlerini yer. Bu sebeple beyin yiyici olarak da isimlendirilir.

Sınıflandırılamayan hayvan türlerinden olup tarihi yüzyıllar öncesine kadar gidebilir.  Varlığı hakkında fiziksel bir kanıt yoktur. Onun hakkında bilgiler sadece tanık olduklarını söyleyen kişilerden gelmektedir.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı