Yaratık Mothman

Yaratık Mothman

1

MOTHMAN

Fiziksel kantları olmayan tanıklardan yola çıkılarak tanımlanan bir yaratık türüdür. 5 ve 7 fit aralığında boyu olan, kolları olmayı geriye doğru kıvrılan kanatları olan, bir insan gibi bacakları olan, omuzları olup boynu olmayan, gözleri kırmızı 2inç ile 3 inç arasında görme yeteneği olan, başı olmadığı için omuzlarının üstüne oturan kanat genişliği yaklaşık 10 fit olan bir yaratıktır.

166 ve 1967 yıllarında Batı Virginia bölgesinde izlerine rastlanılmıştır ve rapor altına alınmıştır. Raporlara göre insanlara zararı yoktur ama evcil köpekleri yediğinden bahsedilir.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı